Se afișează postările cu eticheta Urare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Urare. Afișați toate postările

marți, 18 decembrie 2012

La..multi ani (mie) !

Va multumesc pentru fiecare apreciere a voastra, pentru fiecare zambet si pentru fiecare gand trimis catre mine!

joi, 22 decembrie 2011

Sarbatori fericite!

Brad impodobit
Miros de portocala
Cozonac cald
Colinde si fulgi de nea
Panseaza ranile sufletului
Amintiri prinse in globuri
Sclipiri in ochii copiilor
Cadouri pentru cei mari
Pentru cei mici
Oameni de zapada
Sarutari sub vasc
Noaptea Sfanta in care
Iisus se naste!
Sarbatori fericite tuturor !